Sök
Sponsra via Sponsorhuset

Enkelt att stötta klubben när du handlar genom Sponsorhuset

Det finns olika sätt att stötta vår klubb på. Ett enkelt och smart sätt är att handla via Sponsorhuset när du handlar på nätet.

Snart väntar stora shopping-dagar, inte minst Black Friday och den allmänna julklappshandeln. I dessa tider är näthandel ett säkert sätt att få hem klapparna till dörren. Glöm inte att ALLA dina köp kommer generera pengar till både dig själv och vår klubb utan att det blir dyrare för dig som handlar. Allt som behövs är att du går till butiken via Sponsorhuset.

Lär dig Sponsorhuset och få samtidigt en Trisslott via deras Bonusstege. Klicka här för att läsa mer

Jesper Friberg
Jesper Friberg
Ledamot i styrelsen.
Prenumerera på Klubbnyheter

Ange din e-postadress för att prenumerera och få meddelanden om nya nyheter via e-post.